USŁUGI


HANDEL I TRANSPORT

Prowadzimy handel hurtowy i detaliczny węglem najlepszej jakości z polskich kopalń. Od 2013 roku jesteśmy Autoryzowanymi Sprzedawcami Polskiej Grupy Górniczej Sp.z o.o.
Drugą gałęzią naszej działalności jest transport samochodami samowyładowczymi opału, złomu i kruszywa na terenie Polski, Niemiec i Czech. Posiadamy 20 samochodów najlepszych marek z normą emisji spalin Euro 5 i Euro 6 oraz wyposażonych w satelitarny system GPS. Transport materiałów sypkich realizujemy naczepami typu wanna.
Organizujemy także transport odpadów na terenie Niemiec.


20 CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH Z NACZEPAMI

NACZEPY TYPU WANNA

ładowność od 22 do 26 ton

16 szt stalowych 50-55 m3

2 szt aluminiowe 38 m3

MONITORING GPS

stała kontrola pojazdu

monitorowanie stanu ładunku

pełna informacja o transporcie

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

na terenie Polski, Niemiec i Czech


Jesteśmy właścicielami bliźniaczej firmy
handlowo-usługowo-transportowej HUT SC.


FORMULARZ ZLECENIA

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie sprzedaży i transportu krajowego oraz na terenie Niemiec i Czech. Do dyspozycji naszych Klientów posiadamy samochody ciężarowe typu wywrotki o zabudowie stalowej i pojemności od 50m3 do 55m3. Współpracujemy z osobami prywatnymi, firmami, jak i instytucjami. Gwarantujemy profesjonalny poziom obsługi, terminowość, rzetelność, niezawodność, bezpieczny oraz szybki przewóz ładunków. Mamy nadzieję, że nasza oferta będzie dla Państwa korzystnym wyborem i przyczyni się do rozwijania Państwa celów biznesowych.


Posiadamy plac składowy węgla

Ludwina 3, 63-300 Pleszew

DANE KONTAKTOWE

EMAIL   phut_durski@wp.pl

SPRZEDAŻ HURTOWA WĘGLA   604-364-516

TRANSPORT I SPEDYCJA   668-201-993